CESTOVÁNÍ SE PSEM

Vozíte dítě bez autosedačky? Nevozíte! Dopřejte bezpečí i vašemu psímu kamarádovi!

Cestování se psem je krásně strávený čas, když se oba, páneček i pes, cítí v pohodě. Vy si pohodlně sedíte v sedačce a stejně tak dobře se může cítit váš hafan v cestovním boxu pro psy.  

Proč pořídit přepravní box pro psa? A jaké jsou další možnosti?

Nechcete se celou cestu bát, že vám pes vleze do řízení, zastaví vás policie a dostanete pokutu nebo budete mít ochlupené všechny sedačky?

Pokud máte velkého psa, pak je nejlepší volba box pro psa do zavazadlového prostoru. Pes má vlastní prostor a pohodlí a vy klid.
Máte-li psa malého, můžete využít například přepravní tašky pro psy, díky kterým vám bude pejsek po celou dobu na dosah třeba na zadní sedačce.

Pak je tu ještě možnost, která se taky stává, a to že pejsek nemá rád, když ho do něčeho zavíráte nebo štelujete. V tomto případě můžete použít spojku k auto pásu a psa tak bezpečně přidělat.
A teď si určitě říkáte: No jo, ale to budu mít chlupy všude, to je ta přepravka na psa určitě lepší! Nebojte se, pejska přikurtujte a použijte na sedačky ochranný potah do auta, díky kterému zůstanou bez psích chlupů i otisků jeho drápků nebo nečistot.

 
 
 
 

Nejprodávanější

150
429011504290
Značky
 
KAM
PLEMENA

Stránka 1 z 2 - 57 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 57 položek celkem