Postroje pro psy

Průvodce výběrem psího postroje -> jak správně vybrat postroj pro psa

Rádi vyrážíte na výlety se svým pejskem? Postroj psovi zajistí pohodlí po celý den a vám jeho snadné ovládání. Klasické postroje vám pomohou i při běžném venčení - snadno a rychle k nim připnete vodítko, pokud bude potřeba.

Jestliže máte aktivního psa a věnujete se s ním sportu jako je například canicross, tak oceníte sportovní nylonové postroje. Jako majitelé menších pejsků si postroje také oblíbíte - v nejmenší velikosti vám umožní šetrně ovládat vašeho miláčka.

Cestování se psem může být náročné. Pokud pejskovi nasadíte bezpečnostní postroj do auta, tak pro něj uděláte to nejlepší - speciální postroj psovi zabrání ve volném pohybu po autě a zároveň ho udrží na místě v případě náhlého zabrzdění. Spojka k autopásu zajistí maximální bezpečnost.

Vybírejte z různých velikostí a provedení postrojů. Pro maximální pohodlí vašich čtyřnohých miláčků jsou postroje polstrované.

Postroj do auta pro psa GreenDog vel. L
535 Kč

Bezpečnostní autopás pro psa zajišťuje bezpečnost vašeho psa v automobilu při nárazu nebo prudkém zastavení. Omezuje nekontrolovaný pohyb psa v automobilu a vy se můžete plně...

Kód: 35725/L
Postroj na psa Candy - Pink
od 895 Kč

Luxusní a elegantní postroj pro Vašeho pejska v setu s vodítkem.

Kód: CANDY-PINK-XXS
Postroj na psa Guard Shine in Purple
Akce
od 650 Kč–56 %
od 290 Kč

Designově zajímavý postroj na psa.

Kód: GUARD-PURPLE-M
Postroj do auta pro psa Trixie
od 180 Kč

Bezpečnostní postroj pro psa do auta. Set je složen z postroje a bezpečnostní spojky.

Kód: ASKI 11240
4 položek celkem