Zdravotní lehátka KingBed

Co od něj můžete čekat? Konstrukce psího lehátka je vyrobena z kvalitního pevného materiálu, navíc je pelech lehký a přitom stabilní, takže je ideální na přenos.

Čím je lehátko potažené? Jedná se o odolnou tkaninu, která propouští vzduch. Takže je pro vašeho psa poležení na pelíšku příjemné i v letních dnech. Díky tomu, že má lehátko nožičky, může kolem celého pelechu proudit vzduch, takže se váš hafan určitě při odpočinku nezapaří!

Kde všude můžete tento psí pelíšek umístit? Vzhledem k tomu, že je lehátko odolné proti dešti a od nečistot ho prostě jednoduše otřete hadříkem nebo opláchnete zahradní hadicí, nemusíte se omezovat jen na vnitřní prostory vašeho domova. ;-) Ale bude mu samozřejmě slušet i stálé místo ve vašem bytě.

Protiskluzové nožičky - Gumové nožičky zajišťují pevné postavení na hladkých površích jako například dlažba, plovoucí, dřevěné či vinylové podlahy.

Zdravotní lehátka máme až do rozměrů 125 cm, takže se do nich zaručeně vejdou i psí obříci!

Nejprodávanější

Zdravotni lehatko KingBed
Zdravotní lehátko KingBed
Externí sklad 7-10 prac. dnů
Kód: 27251
 
od 3 249 Kč
27419 Harmony 75x55 for HighBed Studio 6 freigestellt
 
od 749 Kč
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Zdravotni lehatko KingBed
Ortopedický Venkovní použití
Zdravotní lehátko KingBed
Externí sklad 7-10 prac. dnů
od 3 249 Kč

Zdravotní lehátko KingBed je ideálním místem pro odpočinek Vašeho psího parťáka. Robustní, ale lehký hliníkový rám a kvalitní lehací síťovina zajistí pohodlí Vašemu psímu...

Kód: 27251
27419 Harmony 75x55 for HighBed Studio 6 freigestellt
Novinka Hřejivý materiál
od 749 Kč

Přikrývka Harmony má díky příjemné tkanině a žebrované struktuře velmi měkký povrch.Díky tomu je ideálním doplňkem jako lehací plocha k posteli KingBed.

Kód: 27419