Zdravotní lehátka KingBed

Co od něj můžete čekat? Konstrukce psího lehátka je vyrobena z kvalitního pevného materiálu, navíc je pelech lehký a přitom stabilní, takže je ideální na přenos.

Čím je lehátko potažené? Jedná se o odolnou tkaninu, která propouští vzduch. Takže je pro vašeho psa poležení na pelíšku příjemné i v letních dnech. Díky tomu, že má lehátko nožičky, může kolem celého pelechu proudit vzduch, takže se váš hafan určitě při odpočinku nezapaří!

Kde všude můžete tento psí pelíšek umístit? Vzhledem k tomu, že je lehátko odolné proti dešti a od nečistot ho prostě jednoduše otřete hadříkem nebo opláchnete zahradní hadicí, nemusíte se omezovat jen na vnitřní prostory vašeho domova. ;-) Ale bude mu samozřejmě slušet i stálé místo ve vašem bytě.

Protiskluzové nožičky - Gumové nožičky zajišťují pevné postavení na hladkých površích jako například dlažba, plovoucí, dřevěné či vinylové podlahy.

Zdravotní lehátka máme až do rozměrů 125 cm, takže se do nich zaručeně vejdou i psí obříci!

Nejprodávanější

Zdravotni lehatko KingBed
Zdravotní lehátko KingBed
Skladem (2 ks)
Kód: 27251
 
od 3 249 Kč
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Zdravotni lehatko KingBed
od 3 249 Kč

Zdravotní lehátko KingBed je ideálním místem pro odpočinek Vašeho psího parťáka. Robustní, ale lehký hliníkový rám a kvalitní lehací síťovina zajistí pohodlí Vašemu psímu...

Kód: 27251