Můj příběh

 

Pejskové jsou věrnými lidskými společníky a přáteli od nepaměti. Není nic jednoduššího, než se jim za jejich nesobeckou lásku a oddanost odvděčit patřičnou péčí. Každý pejsek potřebuje svoje místečko, kde složí unavené psí tělo po náročném dni plném divokých her a hlídání jejich lidského domova. - Simona Zóltowska

aneb jak to celé začalo...

Vážení pejskaři, vážím si toho, že vás oslovily moje webové stránky www.peliskydog.cz.

Jmenuji se Simona a jsem majitelkou dvou překrásných labradorek. Tiffany a Miji. Nejdříve jsem si pořídila černou labradorku Fanču, ale nedalo mi to a chtěla jsem, aby měla svoji další spřízněnou duši.

Rok na to už měla na zahradě hnědou kamarádku Miju. Obě si na sebe velmi rychle zvykly, jsou to nejlepší kamarádky, které nic nerozdělí. Všechny psí kusy vymýšlejí společně :-)

Simona

Každý majitel pejska se obává toho, že zrovna jeho pejsek onemocní. Bohužel i naše fenka Tiffany začala mít problémy. Byla jí diagnostikována displazie kloubů. Zpočátku se moje myšlenky zaměřily na to, aby se co nejdříve uzdravila. Bohužel se toto onemocnění vyléčit nedá, pouze můžete zmírnit příznaky.

Chtěla jsem, aby měla pohodlí a dostatečný komfort, když bude odpočívat. Neváhala jsem a vydala se hledat vhodný pelíšek pro mého mazlíčka. Navštívila jsem několik prodejen s pelíšky. Bohužel jsem nenašla nic, co by odpovídalo mým požadavkům.

Pelechy pro psy

Najít ten správný pelíšek pro Fanču bylo opravdu těžké. Chtěla jsem, aby jí peíšek zajistil nejen komfort, ale navíc byl i ortopedický s paměťovou pěnou.

Díky této zkušenosti jsem se rozhodla usnadnit všem majitelům pejskům výběr toho správného pelíšku pro jejich mazlíčka a spustila webové stránky zaměřené jen na pelíšky pro psy všech velikostí.

Pelíšky, které naleznete na tomto e-shopu jsou vyrobeny z kvalitního materiálu Cordura nebo eko kůže. Tento materiál je velmi snadno udržovatelný, nezadržuje psí chloupky a navíc je voděodolný. Většina pelíšků má snímatelný potah a je možné je prát. V naší nabídce najdete pro svého mazlíčka nejen designový pelíšek, ale i takový, který zajišťuje ten pravý komfort.